Sousedé
(1/23)
Rezervace
1 790 000 Kč
ID nemovitosti:368396
Stav nemovitosti:Špatný
Celková plocha:600 m2
Užitná plocha:350 m2
Plocha pozemku:600 m2
Datum aktualizace:15. prosince 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostornou chalupu s komerčním prostorem, která se nachází v samotném srdci obce Zduchovice. Tato půvabná nemovitost nabízí rozsáhlou užitnou plochu 350 m2, komerční prostor se zázemím, a dále disponuje pozemkem o rozloze 600 m2 a prostornou půdou. Není to pouze chalupa, ale také skvělá příležitost pro podnikání v srdci této malebné obce.

Na chalupu lze od 01.09.2023 žádat o dotaci v programu „Oprav dům po babičce“. Žadatelé dostanou až 1 milion korun na optimální zateplení, které je podmínkou získání zálohové dotace a výhodného úvěru. Renovaci pak bude možné rozšířit o další úsporná opatření a čerpat nemalé prostředky i na výměnu zdroje tepla, fotovoltaiku, ohřev vody, dobíjecí stanici pro elektromobil a další úsporná opatření, takže v celkové výši může zálohová dotace dalece přesáhnout milion korun.

Více informací o programu naleznete na: https://www.mzp.cz/cz/news_20230717-Oprav-dum-po-babicce-nabidne-zalohove-vice-nez-milion-korun-a-moznost-vyhodneho-uveru-na-komplexni-rekonstrukce-starsich-rodinnych-domu

Chalupa se nachází přímo v centru obce Zduchovice. Toto strategické umístění je vhodné pro ty, kteří chtějí mít své podnikání přímo u svého domu.

Chalupa disponuje prostorným interiérem s užitnou plochou 350 m2, který poskytne dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Důležitou součástí této nemovitosti je komerční prostor se zázemím, který nabízí vynikající možnost pro rozvoj vašeho podnikání. Je zde zavedena elektrická energie, a pro běžné provozování je zde také užitná voda ze studny a kamna na tuhá paliva.

Kromě vnitřního prostoru nabízí tato chalupa také prostorný pozemek o rozloze 600 m2. Na pozemku se nachází jímka a vzrostlé stromy, které dodávají prostoru příjemnou atmosféru a možnost relaxace na čerstvém vzduchu.

Zduchovice jsou útulnou a přátelskou obcí, která se nachází v krásném venkovském prostředí 16 km jihovýchodně od města Příbrami. Okolní krajina nabízí nádherné výhledy a možnosti pro turistiku, cyklistiku a jiné outdoorové aktivity. Obec je obklopena zelenými poli, lesy a malebnými kopci a nabízí svým obyvatelům a návštěvníkům klidnou atmosféru a příjemný životní styl.

Pokud hledáte ideální kombinaci bydlení a podnikání, tato chalupa v centru obce Zduchovice je pro vás ta pravá. Prodej je dostupný za atraktivní cenu a poskytuje vám vynikající příležitost pro vlastní rozvoj.

Chalupu lze financovat hypotečním úvěrem. Výhodné financování Vám zajistíme zdarma, v rámci realitních služeb.

V případě zájmu o prohlídku nebo o více informací prosím kontaktujete makléře nabídky.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
368396
Stav objektu
Špatný
Celková plocha
600m2
Užitná plocha
350m2
Plocha pozemku
600m2
Foto - Ing. Jiří Roubíček
Ing. Jiří Roubíček
Zobrazit
kontakt
RE/MAX One

© 2024 Sousedé