Sousedé
(1/14)
990 000 Kč
ID nemovitosti:354132
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:424 m2
Užitná plocha:200 m2
Plocha pozemku:424 m2
Datum aktualizace:29. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi chalupu o dispozici 3+1 v obci Sepekov, okres Písek.

Dům je na katastru nemovitostí veden jako rodinný dům, je částečně podsklepený a nachází se v původním, neudržovaném stavu, vhodný ke kompletní rekonstrukci.

Elektřina je v domě zavedená. Voda se nachází na patě pozemku. Lze využívat obecní studna s pumpou.

Celková plocha pozemku činí 424 m2.

Obec Sepekov se nachází 4 km od města Milevsko, 29 km od města Písek a 22 km od města Tábor.

Pro více informací prosím kontaktujte přímo makléře zakázky.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Typ konstrukce
Kamenná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
354132
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
424m2
Užitná plocha
200m2
Plocha pozemku
424m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Ing. Miroslav Hodina
Ing. Miroslav Hodina
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality České Budějovice

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé