Sousedé
(1/25)
2 500 000 Kč
ID nemovitosti:2826
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:150 m2
Plocha pozemku:231 m2
Datum aktualizace:17. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji stylově zařízenou chalupu s malým dvorkem a zahrádkou nacházející se v centru městyse Sepekov. Objekt je částečně podsklepený, jednopodlažní s využitým podkrovím. V přízemí objektu je obývací pokoj s otevřeným krbem, ložnice, kuchyně s jídelnou a sociální zázemí. V podkroví jsou pak další 2 místnosti a prostorná terasa. Objekt je v původním stavu, nová je pouze střecha (krytina Bramac) a terasa, v přízemí jsou nová plastová okna. Na obytnou část objektu pak navazuje garáž, sloužící jako malá dílna. Vytápění objektu je možné kamny na tuhá paliva. Zastavěná plocha domu včetně dvorku činí 148 m2, zahrada má 83 m2.
V Sepekově je škola, školka, pošta, kompletně opravený kulturní dům, seniorský dům, dětské hřiště, restaurace i obchod. Dopravní dostupnost autobusem či vlakem. Další občanská vybavenost je v Milevsku, vzdáleném pouhých 5 km.
Inženýrské sítě: elektřina- 230/400 V, voda- vodovod, kanalizace- městská, vytápění- lokální tuhá paliva, krb.

Základní údaje

Dopravní spojení
Vlak
Parkování
GarážParkování na ulici
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaLednice
ID nemovitosti
2826
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
140m2
Užitná plocha
150m2
Plocha pozemku
231m2
Plocha terasy
18m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Valentík
Petr Valentík
Zobrazit
kontakt
RG Realitní kancelář s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé