Sousedé
4 490 000 Kč
ID nemovitosti:361147
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:406 m2
Užitná plocha:157 m2
Plocha pozemku:406 m2
Datum aktualizace:9. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

K prodeji Novostavba rodinného domu v obci Vraclav, místní části Sedlec, v těsné blízkosti Vysokého Mýta (4 min. automobilem). Dům je hotov v interiéru a finalizuje úprava venkovního prostředí domu ( Hotovo - zahrada, příprava na terasu garáž, venkovní obklady, chodníčky kolem domu vydlážděno, zasazena tráva a porosty).
V přízemí naleznete dva samostatné pokoje - kuchyň s jídelnou a obývací pokoj, dále je v přízemí prostorná chodba, koupelna a technická místnost. Přízemí má výměru 84 m2. V patře se nachází dvě ložnice se šatnou a předpokojem. Nemovitost je připravena k užívání a je částečně vybavena, je zde kuchyňská linka, podlahy (přízemí vinil, patro plovoucí podlaha), obklady a vybavení koupelny.
Celý dům je zateplený, včetně mezipater a speciální izolace podlah v přízemí, celý dům je vodorovně podříznut proti zemní vlhkosti. Topení je podlahové, a to kondenzačním plynovým kotlem v přízemí a tepelným čerpadlem s klimatizacemi v patře.
Navíc nově vyvložkovaný komín, stačí jen dopojit krbová kamna.

Velkou výhodou jsou velmi nízké náklady na bydlení.
Součástí prodeje je uzavíratelná prostorná garáž se slepem a pozemek okolo domu.
Místo je klidné a okolí vybízí k procházkám, okolní zástavba je částečně trvale užívána, V příjemné dojezdové vzdálenosti je kromě Vysokého Mýta například Chrudim nebo Pardubice.

Pro více informací mne prosím kontaktujte.

Děkuji

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
GarážParkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
361147
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
406m2
Užitná plocha
157m2
Plocha pozemku
406m2
Počet garáží
1
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jiří Chládek
Jiří Chládek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Dynamic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé