Sousedé
(1/23)
2 490 000 Kč
ID nemovitosti:349206
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:802 m2
Užitná plocha:80 m2
Plocha pozemku:802 m2
Datum aktualizace:4. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

K prodeji je rekreační chalupa v obci Horní Čermná, kousek od středové části obce. Nachází se v zástavbě rodinných domů na pozemku o výměře 802 m2. Pozemek je slunný, se vzrostlými ovocnými stromy a garáží s příjezdem přímo z komunikace. Chalupa je v původním udržovaném stavu, vybavení dodává spolu s kachlovými kamny atmosféru pohádkové chaloupky. V přízemí je prostorná vstupní místnost s kachlovými kamny, obývací pokoj, ložnice, koupelna a vstup na půdu, kde je vestavěn obytný prostor s jedním samostatným pokojem. V obci je obchod, pošta, základní a mateřská škola, lékař. Horní Čermná je příjemnou a aktivní obcí v podhůří Orlických hor, přes kopec je to do Čenkovic nebo na Pastviny, přes dva kopce na Dolní Moravu nebo do Červené vody. Pro rekreaci ideální, pozemek je vhodný i pro výstavbu rodinného domu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
349206
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
802m2
Užitná plocha
80m2
Plocha pozemku
802m2
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Mgr. Monika Kindlová
Mgr. Monika Kindlová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Dynamic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé