Sousedé
(1/24)
6 399 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena k jednání
ID nemovitosti:346718
Stav nemovitosti:Novostavba
Celková plocha:801 m2
Užitná plocha:236 m2
Plocha pozemku:801 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:30. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám RD v malebné podhorské vesnici Sobkovice u Jablonného nad Orlicí s výhledem na Orlické hory. Nemovitost je vhodná jako rodinný dům nebo chalupa.
Dům je zcela zrekonstruován dle projektové dokumentace, která bude kupujícímu předána. Je zde vše kompletně nově vybudováno a citlivě přizpůsobeno chalupářskému stylu v moderním provedení. Dům je částečně podsklepen, zateplen, odizolován a připojen na všechny dostupné sítě. Vytápění je řešeno kotlem na pelety nebo elektrokotlem. Je zde i příprava na fotovoltaiku. Chybí pouze venkovní omítky. V patře je již započata příprava na vybudování dalšího bytu s velkou terasou. Součástí domu je prostorná garáž s přípravou na vybudování toalety. Zařizovací předměty jsou k dispozici. Dům má velkou zahradu se vzrostlými ovocnými stromy. Zahrada je celodenně osluněna a je rovinatá. Z terasy je úchvatný pohled na protější Orlické hory s místní dominantou, rozhlednou Suchým Vrchem s Kramářovou chatou. Dům je ihned k nastěhování.
Veškerá občanská vybavenost je v nedalekém podhorském městě Jablonném nad Orlicí, vzdáleném cca 10 min. jízdy autem.
Dispozice:
Suterén: sklep
Přízemí: vstupní hala, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice1, ložnice2, chodba, koupelna, technická místnost, zahradní sklad, garáž, WC, sklad, terasa
Patro: terasa, příprava na půdní vestavbu
Výhledy na okolní kopce Vás ohromí. Místo stvořené k aktivnímu odpočinku v zimě i v létě.
Přijeďte se přesvědčit.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
346718
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
801m2
Užitná plocha
236m2
Plocha sklepa
10m2
Plocha pozemku
801m2
Plocha terasy
120m2
Počet sklepů
1
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Eva Pilná
Eva Pilná
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Dynamic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé