Sousedé
(1/17)
10 500 000 Kč
ID nemovitosti:334563
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:818 m2
Užitná plocha:122 m2
Plocha pozemku:818 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:4. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Roubenka v Podkrkonoší, v Mříčné u Jilemnice, je připravena k prodeji. Nachází se v klidné části obce, stranou od hlavní komunikace. Dispozice 3+kk zahrnuje ložnici, velkou společenskou místnost s kachlovými kamny a obyvatelnou kuchyň. Samostatně je koupelna s vanou, wc a další užitné prostory. V patře je prostorná půda, v suterénu dvougaráž. Po nezpevněné cestě se lze dostat až k nemovitosti. Pozemek je příjemně velký a udržovaný tak, aby v těsné blízkosti chalupy bylo příjemné soukromí. Vynikající je orientace na světové strany, kdy ranní slunce se opírá do čela chalupy a následně se postupně přesune na terasu, kde svítí do pozdních večerních hodin. Mříčná je malou podhorskou obcí, odkud je skvělá dostupnost do Jilemnice a blízkých horských středisek (Horní Mísečky, Benecko, Rokytnice nad Jizerou. Vrchlabí aj.), samotné těsné okolí ale poskytne dostatek příležitostí pro trávení volného času. V létě je velkým bonusem místní koupaliště, které je nejlepší široko daleko. Majitel nemovitosti si vyhrazuje právo vybrat si nabídku dle vlastních preferencí.

Základní údaje

Parkování
GarážParkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
334563
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
818m2
Užitná plocha
122m2
Plocha sklepa
5m2
Plocha pozemku
818m2
Plocha terasy
15m2
Počet sklepů
1
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Mgr. Monika Kindlová
Mgr. Monika Kindlová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Dynamic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé