Sousedé
(1/25)
2 950 000 Kč
ID nemovitosti:264020
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:140 m2
Plocha pozemku:845 m2
Počet místností:7
Datum aktualizace:29. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Samostatně stojící objekt vesnického rodinného domu - chalupy, stavebně navazující na vlastní hospodářskou přístavbu stodoly s navazujícím pozemkem - zahradou o celkové výměře pozemků 845 m2 v klidné zastavěné části obce. Jedná se o přízemní, podsklepený objekt vesnického domu se stávající dispozicí obytných prostor 6+1 v přízemní a podkrovní části objektu, s původním provozním příslušenstvím a vybavením. Objekt RD byl zbudován v roce 1929, následně užíván k trvalému rodinnému bydlení, nyní v původním technickém stavu po provedení kompletní výměny střešní krytiny v roce 2012 a zřízením nových přípojek na inženýrské sítě. Rodinný dům s příslušenstvím byl doposud užíván k přechodnému sezónnímu bydlení, částečně udržován a spravován, provozně vybaven a částečně zařízen, nyní ve stavu před zahájením kompletní rekonstrukce objektu dle představ nového vlastníka. ENB třída: G-průkaz nezpracován. Na objekt navazuje malá zahrada se zázemím a vlastní větší zahrada se zpevněnými venkovními úpravami, travním porostem a vzrostlými ovocnými dřevinami s klidovou a manipulační plochou a parkovacím zázemím, dostupná přes cestu u domu, tvořící s objektem RD samostatný funkční celek. Nemovitosti jsou situovány v mírně svažitém terénu s orientací pozemků na severozápad, navazují na příjezdovou zpevněnou komunikaci s 2x vlastním vstupem s okolní zástavbou vesnických rodinných domů. Nabízené nemovitosti jsou vhodné a využitelné k trvalému venkovskému či nájemnímu bydlení v klidné, zastavěné části obce v pohraniční lokalitě na pomezí mezi NP Šumava a CHKO Český Les, cca 1 km od silničního hraničního přechodu CZ/SRN - Folmava s dostupností základních služeb a infrastruktury v cca 1 km vzdálené obci Česká Kubice, cca 15 km od okresního města Domažlice s kompletními službami, infrastrukturou a občanskou vybaveností. Předností nabízených nemovitostí je velikost objektu RD, dispozice vnitřních prostor, dostupnost nemovitostí, existence navazující zahrady v zastavitelném území obce s možností výstavby objektu k bydlení a lokace nemovitostí v klidné části obce s dobrou dopravní dostupností v těsné blízkosti státních hranic CZ/SRN. Dispozice RD - sklep schodiště, chodba, kotelna, uhelna, 4x skladovací prostory, přízemí: vstup, chodba, kuchyně s jídelnou, obytná místnost, 2x ložnice, komora, skladovací prostor, koupelna, WC, schodiště, podkroví: schodiště, chodba, 3x původní obytné prostory, volné půdní prostory využitelné k případné obytné vestavbě. Stodola: parkovací prostor, sklad, manipulační prostor. Přístup z veřejné zpevněné komunikace, elektřina (220/380 V), napojeno na veřejný vodovod, odkanalizováno do veřejné splaškové kanalizace, napojeno na telekomunikační rozvody. Vytápění: centrální na tuhá paliva. Zastavěná plocha RD: 131 m2. Zastavěná plocha celkem: cca 186 m2. Plocha pozemků celkem: 845 m2.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaSporák
ID nemovitosti
264020
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
131m2
Užitná plocha
140m2
Plocha sklepa
95m2
Plocha pozemku
845m2
Místností
7
Počet míst na parkovišti
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Kroc Michal
Kroc Michal
Zobrazit
kontakt
1. Chodská realitní v.o.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé