Sousedé
(1/25)
2 800 000 Kč
ID nemovitosti:261120
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:140 m2
Plocha pozemku:1.077 m2
Počet místností:3
Datum aktualizace:3. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Samostatně stojící objekt vesnického rodinného domu - chalupy s kompletním provozním příslušenstvím, stavebně navazující na vlastní hospodářskou přístavbu stodoly s vedlejšími stavbami a navazujícími pozemky - zahradu s dvorem o celkové výměře 1077 m2 v klidné okrajové části obce. Jedná se o přízemní, nepodsklepený objekt vesnického domu se stávající dispozicí obytných přízemních prostor 3KK s provozním příslušenstvím a vybavením s volnými půdními prostorami, komplet využitelnými k případné podkrovní obytné vestavbě. Původní objet byl zbudován cca v roce 1930, následně užíván k trvalému vesnickému bydlení, v letech 1980 a 2012 částečně rekonstruován a adaptován do současného stavu. RD je doposud užíván k sezónnímu rekreačnímu bydlení, řádně udržován a spravován, provozně vybaven, částečně zařízen, připraven k okamžitému předání a užívání dle představ nového vlastníka ihned po převodu nemovitosti. ENB třída: G-průkaz nezpracován. Na objekt navazuje vlastní st. pozemek a zahrada s vedlejšími drobnými stavbami (garáž, dílna, sklad, skleník) se zpevněnými venkovními úpravami, travním porostem a vzrostlými ovocnými dřevinami s klidovou a manipulační plochou a parkovacím zázemím, tvořící samostatný oplocený celek. Nemovitosti jsou situovány v rovinatém terénu s orientací pozemků na jihozápad, navazují na příjezdovou zpevněnou komunikaci s 2x vlastním vjezdem a vstupem s okolní zástavbou vesnických rodinných domů. Nabízené nemovitosti jsou vhodné a využitelné k trvalému venkovskému či rekreačnímu bydlení v klidné, okrajové části obce s dostupností základních služeb a infrastruktury v cca 3 km vzdálené obci Koloveč, cca 20 km od okresního města Domažlice s kompletními službami a občanskou vybaveností. Předností nabízených nemovitostí je velikost RD, dispozice vnitřních prostor, provozní vybavenost a dostupnost objektu, možnost okamžitého užívání, celková rozloha pozemků a lokace nemovitostí v klidné v okrajové části obce s dobrou dopravní dostupností. Dispozice: Přízemí - vstup, veranda, chodba, obytná místnost s kuchyňským koutem, 2x ložnice, komora, koupelna s WC (vana, umyvadlo, toaleta), schodiště. Stodola: parkovací prostor, sklad, sklepní prostor. Podkroví - schodiště, volné půdní prostory využitelné k obytné vestavbě. Přístup z veřejné zpevněné komunikace 2x (vstup + vjezd), elektřina (220/380 V), napojeno na vlastní zdroj vody (kopaná studna 7m), odkanalizováno do veřejné splaškové kanalizace, napojeno na rozvod plynu (přípojka bez rozvodu do domu) a telekomunikační rozvody. Vytápění: lokální na tuhá paliva (krbová kamna) + lokální el. přímotopné (doplňkové).

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
GarážVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Studna vrtaná
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaSporák
ID nemovitosti
261120
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
140m2
Užitná plocha
140m2
Plocha sklepa
12m2
Plocha pozemku
1077m2
Místností
3
Počet míst na parkovišti
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Kroc Michal
Kroc Michal
Zobrazit
kontakt
1. Chodská realitní v.o.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé