Sousedé
(1/25)
zleby2-111.1695453006.jpg
5 399 000 Kč
ID nemovitosti:N99253
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:102 m2
Podlahová plocha:102 m2
Plocha pozemku:1.223 m2
Datum aktualizace:7. prosince 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

RD 4kk se dvěma koupelnami, mimo záplavovou oblast, po celkové rekonstrukci, na krásném místě s výhledem do krajiny a maximálním soukromím (nevíte o sousedech). Nachází se na konci ulice, kde dál pokračuje pouze chodník a silnice končí vjezdem na pozemek k domu. Dům nabízíme i jako chalupu, protože je na velice zajímavém místě vhodnému k relaxaci a odpočinku.

Zastavěná plocha je 92 m2, má 2 nadzemní podlaží. Za domem je místnost vhodná na dílnu se samostatným vchodem. Z obývacího pokoje je vstup na malou terasu, kde je možné přistavět pergolu. Dům je připojený na obecní vodovod a kanalizaci, má nové rozvody elektro, vody a odpadu. Je nezařízený. Komín lze využít na odvětrání digestoře, připojení sporáku na tuhá paliva nebo krbových kamen. V domě jsou osazeny úsporné programovatelné přímotopy s EKO režimem. Je možné řídit a kontrolovat teplotu přes aplikaci v chytrém telefonu. Plynová přípojka je na ulici, dům lze na plyn připojit. Za domem je do skály vyhlouben prostor - sklep vhodný na brambory, potraviny, víno,... (lze ho dále zvětšovat). Na příjezdové komunikaci před domem jsou dvě parkovací místa a na pozemku další dvě (lze jich vybudovat i víc). Celková plocha pozemku je 1223 m2. Pozemek je z větší části zarostlý stromy (smíšený les), dále je zde připravené místo na vybudování teras a altánu s výhledem na zámek.

Při koupi nového domu je nejdůležitější správně vybrat místo. Žleby jsou známé díky zachovalému a udržovanému zámku a parku. V rozlehlé oboře chovají bílé jeleny, je zde malá ZOO a velké dětské hřiště. V letní sezoně zde probíhají různé kulturní akce. Obec má veškerou potřebnou vybavenost: školka, škola, lékař, potraviny, pošta, Czech POINT a dvě restaurace. Dále jsou zde různé spolky pro dospělé a kroužky pro děti. Doporučuji navštívit www stránky obce Žleby. Dům má vynikající dopravní spojení. Z domu je na dohled železniční stanice vzdálená cca 250 m. Trať vede do Čáslavi, kde lze přestoupit na rychlík směr Praha nebo Havlíčkův Brod. Do Prahy trvá cesta vlakem cca 1:20 hod. Přes Žleby projíždí i autobusová doprava.

Dům je vhodný pro rodiny s dětmi které žijí v Praze, protože je z Prahy dobře dostupný i bez auta. Pokud částečně pracujete i z home-office, tak se hodí i na dojíždění. Pro manžele s dětmi nebo vnoučaty je tento dům díky velikosti a místu ideální volba. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N99253.

Základní údaje

ID nemovitosti
N99253
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
102m2
Plocha sklepa
8m2
Plocha pozemku
1223m2
Plocha terasy
9m2
Počet míst na parkovišti
3
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Karel Mlčoch
Ing. Karel Mlčoch
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

© 2023 Sousedé