Sousedé
(1/25)
na-vyhlidce-112.1679658109.jpg
5 783 000 Kč
ID nemovitosti:N99253
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:102 m2
Podlahová plocha:102 m2
Plocha pozemku:1.223 m2
Datum aktualizace:28. dubna 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Samostatně stojící nepodsklepený dům s 1NP a 2NP po celkové rekonstrukci. 4kk na konci slepé ulice s výhledem na zámek. Pozemek 1223m2, zastavěná plocha 92m2.

1NP obsahuje zádveří, ve kterém je prostor pro šatnu, obývací pokoj s kk, koupelnu s vanou a WC, další pokoj a schodiště do 2NP. V obývacím pokoji je francouzké okno na terasu s max. soukromím. Za domem je místnost vhodná na dílnu se samostatným vchodem.

2NP obsahuje chodbu, na kterou ústí schodiště, pokoj s oknem nad terasou, koupelnu s vanou a WC, pokoj s navazujícím prostorem, který se dá využít jako šatna nebo místo na spaní. Tato místnost je nad dílnou v 1NP.

Stavba je s novými okny, fasádou a střechou, je připojena na obecní vodovod, kanalizaci, má nové rozvody elektro, vody a odpadu. Komín lze využít na odvětrání digestoře, připojení sporáku na tuhá paliva nebo krbu. V domě jsou osazeny úsporné německé programovatelné el. přímotopy s EKO režimem. Je možné řídit a kontrolovat teplotu přes aplikaci v chytrém telefonu. Lze připojit i plyn. Za domem je skalnatý kopec, do kterého je vyhlouben sklep vhodný na brambory, potraviny, víno,... Sklep lze zvětšovat nebo lze vybudovat ochranný kryt. Na pozemek se dá vjet autem, je zde dostatek místa k parkování. Lze parkovat i na ulici před domem. Z domu je na dohled železniční stanice vzdálená cca 250m. Trať vede do Čáslavi, kde lze přestoupit na rychlík směr Havlíčkův Brod nebo Praha. Do Prahy trvá cesta cca 1:20 hod. Přes Žleby projíždí i autobusová doprava. Vzdálenost z centra Žleb do centra Čáslavi je 9,5 km.

Žleby jsou známé díky krásnému přírodnímu prostředí, zachovalému zámku a parku. Je zde obora, kde chovají bílé jeleny, malá ZOO a velké dětské hřiště. Obec má veškerou potřebnou vybavenost: školka, škola, lékař, potraviny, pošta, Czech POINT a dvě restaurace. Dále jsou zde spolky: Sokol, fotbalový klub Spartak, vodáci Žleby, myslivci, rybáři, Český svaz žen, sbor dobrovolných hasičů, oddíl mažoretek Silver Star a další. Více info na webových stránkách obce.

Velikost pozemku poskytuje možnosti realizace zahrady, bazénu, altánu, sadu, domku pro návštěvy a pod. Dům poskytuje trvalé soukromí a krásný výhled do krajiny. Je mimo záplavovou oblast. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N99253.

Základní údaje

ID nemovitosti
N99253
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
102m2
Plocha sklepa
8m2
Plocha pozemku
1223m2
Plocha terasy
9m2
Počet míst na parkovišti
3
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Karel Mlčoch
Ing. Karel Mlčoch
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé