Sousedé
(1/22)
20221009-105842-001.1665460178.jpg
19 000 000 Kč
ID nemovitosti:N97023
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:158 m2
Plocha pozemku:1.357 m2
Datum aktualizace:10. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám představit na podzim dokončenou novostavbu rodinného domu v Pasekách nad Jizerou s parkovacím stáním, nacházejícího se v malebné části západních Krkonoš a turistickém, cyklistickém a houbařském ráji. Příjezd i v zimě po upravované klidné obecní cestě. Nemovitost se nachází na kraji svažitého pozemku o celkové výměře 1357 m2, na který navazuje les. Zastavěná plocha pozemku činí 97,5m2. Chalupa má 2 nadzemní podlaží s užitnou plochou 158m2. V 1. NP se nachází obývací pokoj s kuchyní 38,48m2 s velkými kachlovými kamny za kterými je vybudováno ležení k odpočinku. Součástí této místnosti je velká kuchyně s moderními spotřebiči. Na tomto patře se dále nachází menši pokoj, který může sloužit buď jako pokoj pro hosty či jako šatna nebo je možné tuto místnost využít i např. pro vybudování sauny a relaxačního prostoru. Vedle pokoje je koupelna se sprchou a WC, dále velká technická místnost a vstupní šatna se sušákem na boty. 2. NP disponuje 3 pokoji. Na patře je k dispozici další koupelna, WC a vstupní schůdky do půdních prostor, kde se nachází další pokoj nebo herna pro děti. Prostor je prosvětlen 2 menšími okny ve štítech a střešním výlezem u komína. Dům má dostatečně hlubokou 75 m vrtanou studnu. Teplovodní topení je napojené na elektrický kotel a případně je možné do budoucna realizovat napojení teplovodního topení na tepelné čerpadlo vzduch-voda místo elektrokotle. Přízemí domu je vytápěno podlahovým topením a 1 NP radiátory. Topení je ovládáno na dálku internetovým ovladačem. V domě je příprava na zabezpečovací zařízení. Dům se prodává se zařízením, dle domluvy s majitelem. Chalupa je zasazena do svahu s orientací terasy na Jiho-Západ. Z domu je nádherný výhled do krajiny. Terasa za domem poskytuje absolutní soukromí . Toto území je protkané stezkami jak pro cyklisty, tak i pěší turisty, nedaleko lyžařská střediska, Paseky, Rokytnice nad Jizerou ,Rejdice, U Čápa-Příchovice a Harrachov. Hledáte-li dům k bydlení nebo rekreaci, neváhejte nám zavolat pro více informací. Navíc vzhledem k úžasné lokalitě je tento dům vhodný také k podnikání (krátkodobé, dlouhodobé pronájmy). Kdykoli jste vítáni na prohlídce domu, kdy Vám představíme celkový dojem z bydlení v přírodě. Máme pro Vás připraveno i výhodné financování Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97023.

Základní údaje

ID nemovitosti
N97023
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
158m2
Plocha pozemku
1357m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Zdeňka Davidová
Zdeňka Davidová
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé