Sousedé
(1/25)
015.1657716340.jpg
3 000 000 Kč
ID nemovitosti:N96537
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:123 m2
Podlahová plocha:68 m2
Plocha pozemku:1.100 m2
Datum vložení:13. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Na sever a severozápad od Prahy je několik obcí, které nesou název Vinařice. Jak poznat ty správné? Snadno. Vinařice u Loun jsou známé kvalitním chmelem. Buď se sem můžete v srpnu vydat na chmelovou brigádu, nebo – a to doporučuji – si zde pořídit domek se zahradou. Těch tu k dnešnímu dni stojí 112, bydlí v nich 150 obyvatel a některé z domů slouží i chalupářům. Ať už vás více láká se do Vinařic nastěhovat, nebo byte tu chtěli trávit spíše léto a víkendy, důvodů, proč to udělat, je spousta.

Vinařice leží v jižním cípu krásného mikroregionu Perucko. Celá oblast je součástí velkého přírodního parku Džbán, plného převážně smíšených a listnatých lesů, luk, hradů, se spoustou památek včetně prehistorického osídlení. V bezprostřední blízkosti Vinařic najdete přírodní rezervaci Malý a Velký štít a opravdu velkou spoustu turistických stezek. Přímo v obci je rybník lemovaný vrbami a také hasičská nádrž v minulosti upravená jako koupaliště. Místní sokolovna slouží samozřejmě nejen ke sportu, ale také k pořádání zábav. Pouťovou taneční zábavu s tombolou vyspávají Vinařičtí ještě dnes. Zatoužíte-li po kultuře, vydejte se na tvrz v sesterské obci Divice, která mimo jiné slouží jako letní scéna divadla Studio Dva. O vyžití zde rozhodně nebudete mít nouzi.

Domek s číslem popisným 99 není z největších. V jeho útrobách najdete dvě menší ložnice v patře a kuchyň s obývacím pokojem v přízemí. Večery u krbu se skleničkou nějaké místní dobroty budou rozhodně příjemným lákadlem. Koupelna je solidní, tak akorát velká. Domek určitě uvítá pár šikovných rukou, které mu vrátí zlehka opadaný make-up.

Na pozemku se nachází několik vedlejších staveb, mimo již zmíněné garáže je zde i dílna a několik přístavků sloužících jako dřevníky a skladiště, případně černá kucyhně. Nejzajímavější a určitě i nejlákavější je zastřešené venkovní posezení s krbem, které si přímo říká o grilovačky s přáteli.

Tím nejlepším je tady ale rozhodně zahrada. Věřím, že pokud nebudete zrovna trajdat někde po okolí, tak bude právě zahrada tím místem, kde strávíte nejvíce času. Z velké části travnatá, s několika vzrostlými ovocnými stromy, najdete tu jabloně i obsypaný rybíz a prostorný skleník. Celý pozemek má 1.100m2, z toho samotná stavba včetně přístavků a samostatně stojící garáže zabírá cca desetinu. Na zahradu tedy zbývá krásných 1000m2 zeleně. Zahrada je velmi mírně svažitá a protože domek se nachází v její přední části, je i příjemně odstíněná od ulice.

K tomu všemu připočtěte blízkost okresního města Louny s přímým autobusovým spojením, poměrně dobrou dostupnost do Prahy a fakt, že dům je v katastru zapsán jako objekt bydlení a tudíž na něj lze čerpat nejen hypotéku, ale i alternativní financování, pokud by to hypotéční pro Vás bylo kvůli bonitě nedostupné.

Jestli Vás Vinařice lákají, vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96537.

Základní údaje

ID nemovitosti
N96537
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
123m2
Plocha sklepa
6m2
Plocha pozemku
1100m2
Plocha terasy
25m2
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Lípa
Martin Lípa
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé