Sousedé
(1/25)
img-6290-conv.1705130550.jpg
10 590 000 Kč
ID nemovitosti:N103259
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:235 m2
Plocha pozemku:1.600 m2
Datum aktualizace:15. dubna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji jedinečnou nemovitost, nacházející se pod Bukovou horou, v Českém středohoří. Váš sen o životě v malebné roubence uprostřed přírody, se může stát skutečností! Jedná se o unikátní kombinaci tradice a moderního bydlení.
Jsou zde 3 originální místa v jednom:
• Roubenka – kulturní památka po citlivé rekonstrukci, 135 m2
• Stodola – designové bydlení v italském stylu, 75 m2
• Vejminek – útulné a praktické bydlení, 25 m2.
Roubenka - najdete zde zachovalé historické prvky propojené s komfortem současného bydlení.
Hlavní obytné místnosti v přízemí dominují původní a nově vsazené trámy, kvalitní fošnová podlaha z jasanu, šestihranná dlažba, která odkazuje na původní tvar podlahy a krbová kamna pro dotvoření atmosféry při dlouhých zimních večerech.
V horní části, která je určena pro spaní, najdete kvalitní smrkovou podlahu a dvoukřídlá dřevěná okna – kombinace oken špaletových a standardních.
Vytápěno je tepelným čerpadlem (kombinace podlahové vytápění, radiátory, fan-coily) + krbová kamna. Tepelné čerpadlo je i zdrojem teplé vody.
Stodola v sobě nese italský rukopis a je promyšlená do každičkého detailu. Kvalitní provedení i materiály uspokojí i ty nejnáročnější. Vytápěno je elektrokotlem (podlahové vytápění + radiátory) + krbová kamna v hlavní místnosti. Zdrojem teplé vody je vlastní elektrický bojler. V přízemí jsou podlahy z velkoformátové dlažby, v prvním patře jsou dřevěné smrkové palubky.
Vejminek – koncipován jako ubytování pro hosty. Kopíruje design a prvky Roubenky, jedná se o jednotku 1kk s koupelnou a vybavenou kuchyní. Zdrojem teplé vody je vlastní elektrický bojler. Vytápěno je tepelným čerpadlem (kombinace podlahové vytápění, radiátory). Na podlaze je dlažba.
Vše bylo kromě původních kamenných zdí kompletně rekonstruováno – podlahy, stropy, střecha, dveře, okna, vytápění, odpad, elektroinstalace, zateplení podkroví. Zdroj vody je z vlastní studny (připraven projekt a přípravné práce na vrt). Elektřina je nová, a lze měřit v každé jednotce samostatně – podružné elektroměry. Odpady – septik s přepadem – připraveno na zemní vsakovací filtr.
Součástí je i rozlehlý pozemek s posezením, zahradou a relaxačním prostorem. Je zde venkovní bazén s vyhříváním tepelným čerpadlem a sauna pro dva, v nově postavené patrové kůlně.
Neváhejte a přijďte na prohlídku této výjimečné nemovitosti. Více informací u makléřky.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N103259.

Základní údaje

ID nemovitosti
N103259
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
235m2
Plocha pozemku
1600m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Irena Nováková
Irena Nováková
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

© 2024 Sousedé