Sousedé
(1/18)
15 900 000 Kč
Poznámka k ceně: (při meších pozemcích sleva 2 mil.)
ID nemovitosti:2153607305
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:500 m2
Plocha pozemku:5.006 m2
Počet místností:7
Sklep:ANO
Datum aktualizace:12. března 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji typickou krkonošskou chalupu v obci Vítkovice v Krkonoších, v krásném klidném místě u lesa, nedaleko Dolních a Horních Míseček. Nemovitost je nabízena k prodeji spolu s okolními pozemky o rozloze 5006 m2 (včetně 290 m2 lesa), nebo za SNÍŽENOU CENU 13.900.000,- Kč s menším pozemkem okolo chalupy ,a to 1546 m2 (tj. celkem s chalupou cca 2046 m2). Na základě požadavku je možná dohoda na úpravě rozměrů tohoto pozemku, případně i jiná varianta.

Pozemky obklopující chalupu o rozloze 5006 m2 jsou z části vedeny v územním plánu obce jako stavebně využitelné s možností komerčního využití. Majitelé nemovitosti podali žádost o změnu v územním plánu obce na převod všech pozemků do zastavitelných, aby tak mohly vzniknout další dvě stavební parcely. Orientační zobrazení pozemků je ve fotogalerii.

Obec Vítkovice je v Krkonoších vyhledávaným rekreačním střediskem s několika lyžařskými vleky (skiareál Vurmovka, Janova Hora, K2 snowpark, „Prezidentský Expres Aldrov"). Další lyžařský vlek plánuje obec vybudovat přímo na stráni naproti prodávané chalupě. Od obce Vítkovice je cca 13 km vzdálené Zlaté Návrší, které je vstupní branou na vrcholy Krkonoš.

V přízemí chalupy se nachází dva pokoje, komora, kuchyň a soc. zázemí, v patře domu jsou čtyři různě velké pokoje (jeden s kuchyňským koutem) a sociální zázemí (patro bývalo využíváno k pronájmům). Chalupa nabízí další prostory k možnému přebudování na obytné prostory (truhlářskou dílnu s truhlářským vybavením a velký půdní prostor). Součástí domu je i sklípek a kotelna. K rozvodu tepla do ústředního topení slouží kotel na tuhá paliva nebo elektrický kotel, nabízí se také možnost vybudovat plynovou přípojku (cca 30 m). Chalupa je napojená na veřejný vodovod, není napojená na kanalizaci, má vlastní septik.

Chalupa je v zachovalém a udržovaném stavu, byla obývána do předloňského léta. Je vhodná jak k trvalému bydlení (v obci je školka, škola a další občanské zázemí), tak k rekreaci. Chalupa je k dispozici k okamžitému užívání, nabízí se včetně původního vybavení (v případě požadavku však může být předaná i vyklizená). Jsou možné různé stavební úpravy, přestavby či drobná stavba na pozemku bývalé stodoly (viz foto).

Pro více fotografií, informací či dalších dotazy a pro domluvení prohlídky, kontaktujte majitele telefonicky :
KONTAKTOVAT - MIROSLAV HANČ – telefonní číslo 602416964 ! nebo email : hanc@lit.cz
============================================================================
RK prosím NEVOLAT !

• Typ domu: Patrový
• Podlaží: 2
• Plocha zastavěná: 320 m2
• Užitná plocha: 500 m2
• Plocha pozemku: 5006 m2 /při slevě 1546m2
• Datum nastěhování: možno hned


Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá palivaÚstřední - Elektrické
Typ konstrukce
Jiná
WC
Splachovací
Vybavení bytu
S vybavením
Vytápění podrobnosti
UhlíDřevoEl.kotel
ID nemovitosti
2153607305
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
320m2
Užitná plocha
500m2
Plocha pozemku
5006m2
Místností
7
Počet sklepů
1
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Miroslav Hanč
Miroslav Hanč
Zobrazit
kontakt

© 2024 Sousedé