Sousedé
(1/15)
1-DSC_5854_web
110 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + poplatky 20 000 Kč
ID nemovitosti:127163
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:287 m2
Plocha pozemku:724 m2
Datum aktualizace:6. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Jedinečné rodinné bydlení v nádherné historické vile přímo v srdci Petřínských sadů. Dům je naprosto unikátní svým výhledem na Pražský hrad a je zasazen do krásných Petřínských zahrad, disponuje šesti samostatnými ložnicemi a třemi koupelnami. Každé patro disponuje svojí vlastní koupelnou. Obývací pokoj je krásně slunný a nabízí vstup na terasu s neopakovatelnými výhledy. Kuchyně je vyrobená na míru a kompletně vybavená kvalitními zabudovanými spotřebiči. K dispozici je garáž s dvěma garážovými stáními a dvě parkovací místa jsou taktéž na pozemku. Dům je zabezpečen alarmem. Kauce je stanovena ve výši dvou měsíčních nájmů a provize realitní kanceláři činí 1 měsíční nájem + DPH. K nastěhování volný ihned.

Základní údaje

Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
127163
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
287m2
Plocha pozemku
724m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Veronika Němečková
Ing. Veronika Němečková
Zobrazit
kontakt
Engel & Völkers Prague

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé