Sousedé
(1/7)
6 500 Kč/měsíc
Poplatky:
6500.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:817578
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:22 m2
Datum aktualizace:2. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu pokoj v rodinném domě v Benátkách u Litomyšle. K pokoji patří vlastní soc. zařízení s WC a vanou, kuchyňka je společná stejně tak jídelna a prádelna. Vytápění, energie, internet zajištěny majitelem v ceně. Hradí se každý měsíc nájemné a při nástupu jednorázově vratnou kauci ve výši jednoho nájmu a provizi ve výši jednoho nájmu. Vše platí pro jednu osobu, pokud budete dvě osoby, tak bude celkový nájem o něco vyšší. Jen pro studenty. V centru Litomyšle jste do 5-10min., jezdí tu i pravidelné autobusové spoje, zastávka cca. 200m. Podél řeky je pěkná trasa pro pěší či kola.
Více info u makléře, prohlídky po domluvě.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
817578
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
22m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Marek Müller Dis.
Marek Müller Dis.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé