Sousedé
(1/15)
14 000 Kč/měsíc
Poplatky:
15000.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: nájem 15.000 kč + energie, kauce 28.000 kč , provize 15.000 kč , včetně provize RK
ID nemovitosti:815393
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:75 m2
Datum aktualizace:8. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Máte vizi bydlení v rodinném domě a přesto bydlet v bytě? Zde můžete bydlet přesně takto. Nabízíme Vám k pronájmu byt 2+1 o velikosti 75 m2. Byt je slunečný, vzdušný a nachází se v 1.p. rodinného domu. Je po rekonstrukcí a pronajímá se celkově zařízený, včetně veškerých spotřebičů. Velkou výhodou je krásná a prostorná terasa, kterou je možné využít jak k relaxování, tak i grilování a vstup na ni je i přímo z ložnice. K dispozici jsou dvě parkovací místa v zahradě a pokud byste měli zájem, je možné využít i garáž. K nastěhování ihned. Vhodný pro pár bez dětí a mazlíčků. Okolí je velmi klidné, je zde veškerá občanská vybavenost, procházkou dojdete ke školce i malému konzumu. V blízké přírodě se dá relaxovat, ale také sportovat. Při zájmu o prohlídku nás kontaktujte.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
815393
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
75m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Ing. Zuzana Peer
Ing. Zuzana Peer
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé