Sousedé
(1/17)
20 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:813940
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:242 m2
Datum aktualizace:16. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout plně zařízený rodinný dům v klidné lokalitě v obci Holetín. Dům stojí na vlastním pozemku o rozloze 1356m?. V domě je provedena rozsáhlá rekonstrukce vnitřních prostorů, jež se dotkla především podlah, rozvodů elektřiny, zdiva a mnoho dalšího. Součástí domu je také prostorná kůlna, ve které se dá také parkovat. Vhodné především k ubytování většího počtu osob, například dělníků. Pronájem je volný od dubna 2023. V případě zájmu o prohlídku či pro více informací kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
813940
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
242m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jan Drahoš
Jan Drahoš
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé