Sousedé
(1/25)
15 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:810242
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:60 m2
Datum aktualizace:6. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronajměte si místo bytu nádhernou chatu - jedná se o zděnou a podsklepenou chatu na pozemku 705 m2 v nádherné rekreační oblasti Hradec u Kadaně v těsné blízkosti řeky Ohře. Je zde zavedena elektřina, pitná voda z řádu (pouze jaro-podzim, přes zimu nutné vlastní zásoby), na pozemku je studna, odpad je řešen jímkou. Je kompletně zařízena a vybavena - v přízemí se nachází menší obývací pokoj s kamny na tuhá paliva, kuchyně a sociální zařízení (WC a sprcha), v patře jsou další dvě místnosti, obě využitelné jako ložnice, najdeme zde i menší sklep. Na pozemku jsou kromě krytého stání pro auto také dvě kůlny. Chata je ideální pro méně náročné obyvatele, kteří rádi vymění panelákový byt za bydlení v přírodě a kteří se budou rádi podílet na zvelebování tohoto obydlí. Měsíční nájemné činí 15.000 Kč, v ceně nejsou zahrnuty náklady na elektřinu a vodu. Kauce ve výši tří měsíčních nájmů (45.000 Kč) podmínkou, nelze ji hradit na splátky.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
GarážParkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Studna vrtanáVeřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
810242
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
60m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Zdeněk Fibrich
Zdeněk Fibrich
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé