Sousedé
(1/24)
26 500 Kč/měsíc
Poplatky:
28000.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: +energie, bez provize RK
ID nemovitosti:809848
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:108 m2
Datum vložení:22. září 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele Vám nabízíme do dlouhodobého pronájmu dřevostavbu rodinného domu v Dubčanech. Dispozice domu je 5+kk. Součástí pronájmu je rodinný dům včetně terasy, kryté parkovací stání (bez garáže) a bazén. Vybavení domů bude řešeno při prohlídkách osobně se zájemci. Dům je postaven v klidné ulici obce se skvělou dostupností na dálnici směr Olomouc/Hradec Králové. Měsíční nájemné činní 26.500,- Kč bez energií. Zálohy na elektřinu jsou aktuálně ve výši 4.000,- kč. Kauce je ve výši dvou měsíčních nájmů. Topení je řešeno buďto krbovou vložkou v obývacím pokoji a nebo elektrickým kotlem. Pro další informace volejte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Dřevěná
Vytápění podrobnosti
Radiátory
ID nemovitosti
809848
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
108m2
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Ladislav Páleník
Ladislav Páleník
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé