Sousedé
(1/23)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:806350
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:1.200 m2
Datum vložení:30. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem zemědělské usedlosti pro bydlení a podnikání v obci Moravany - Ronov nad Doubravou, situované v bývalém zámeckém areálu o ploše 13434 m2 na okraji obce. Tvoří jej budova o zastavěné ploše cca 1000 m2, která se skládá z administrativního zázemí a hospodářské části. Administrativní část má dvě podlaží, přízemí je možně využít po úpravě jako kanceláře, technické místnosti, v patře je zázemí (bytová jednotka 2+1, koupelna a WC). Na budově probíhá rekonstrukce, nová střecha, okna, podlahy a zázemí v administrativní části budovy, probíhá kompletní výměna elektroinstalace, vodoinstalace a odpadů (nový septik s biofiltrem). Fasáda na přední části budovy, která je památkově chráněna. Pozemek je z části nově oplocen. Objekt nabízí širokou škálu využití - chov koní či jiných zvířat, výroba, skladování, služby apod. Více informací u makléře. Volné od 1.9.2022. Vzhledem k uzpůsobení pro vlastní využití nabízí majitel dlouhodobou smlouvu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
806350
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
1200m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Jaroslav Kořínek
Jaroslav Kořínek
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé