Sousedé
(1/24)
25 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Energie budou převedeny na klienta.
ID nemovitosti:47
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:385 m2
Plocha pozemku:586 m2
Datum aktualizace:26. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovolujeme nabídnout k pronájmu zemědělskou usedlost s uzavřeným dvorem v malebné obci Vraclav v okrese Ústí nad Orlicí.
Budova se skládá z obytné části, hospodářské budovy s chlévy, kotelnou a sklady. Příjezdovou stranu tvoří velká průjezdná stodola a kůlna, zahrada o velikosti 201 m2.
Dispozice hlavní obytné budovy: vstupní chodba, obývací pokoj, kuchyně, koupelna se sprchovým koutem a s oknem do dvora, WC a komora. V přízemí po levé straně se nachází další bytová jednotka – kuchyň, pokoj, prostorná chodba, koupelna s vanou. Ze vstupní chodby lze vstoupit průchodem přes uzavřený dvůr do hospodářské budovy a přilehlého chléva, stejně tak lze po schodech vystoupat na půdu.
Vesnické kouzlo podtrhuje okolní příroda v kombinaci s dobrou dostupností do Ústí nad Orlicí či Pardubic.
Do obce vede Naučná stezka Vraclav z Vysokého Mýta.

V případě dalších dotazů, nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
47
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
385m2
Plocha pozemku
586m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Andrea Šlechtová
Andrea Šlechtová
Zobrazit
kontakt
MI Estate s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé