Sousedé
(1/10)
16 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: +služby, +kauce, +provize RK
ID nemovitosti:847
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:84 m2
Plocha pozemku:299 m2
Datum aktualizace:22. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím k pronájmu byt s dispozicí 3+1 o výměře 84m2 v prvním nadzemním podlaží rodinného domu. Atraktivní polohu rodinného domu na ulici Ovocná v Opavě ocení zejména ti zájemci kteří upřednostňují bydlení ve velmi klidné lokalitě a přitom v těsné blízkosti centra města. Možnost využívání společné zahrady za domem. Po dohodě s majitelem může zůstat i veškeré zařízení které na fotografiích je.
Dům je zateplen polystyrénem o síle 10cm a byla rovněž vyměněna všechna okna. Byt je již volný a je připraven k nastěhování nových nájemníků. Internetové připojení je již v ceně nájmu. Veškeré služby se platí paušálem 6tis.kč. Vaše celková měsíční platba tedy nepřesáhne 22tis.kč.
Více informací Vám rádi poskytneme na pobočce realitní kanceláře nebo u makléře.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
847
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
84m2
Plocha pozemku
299m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Roman Miškev
Roman Miškev
Zobrazit
kontakt
ByrFin Real Estate

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé