Sousedé
(1/25)
IMG_4681
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: info v RK
ID nemovitosti:BM23007
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:360 m2
Plocha pozemku:700 m2
Datum vložení:15. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte nemovitost spojující luxusní bydlení s prestižním místem pro Vaše podnikání? Prosím pojďte dál, zveme Vás na prohlídku takového domu!Novostavba polyfunkčního rodinného/komerčního domu o celkové výměře 360 m2, nacházející se v těsné blízkosti strategického uzlu D1/D2 nabízí:1. bytovou jednotku dispozice 4+KK (234 m2) se třemi terasami, podlahovým vytápěním, klimatizací, plně vybavenou kuchyňskou linkou a garáží pro tři osobní automobily. 2. nebytovou jednotku disponující třemi separátními kancelářemi (126 m2), centrálním obchodním prostorem, klimatizací, dostatečným hygienickým zázemím a venkovním parkovištěm až pro deset automobilů. Objekt je vytápěn plynovým kotlem, ohřev vody zajišťuje bojler, napojení na vodovodní i kanalizační řad. Dům bude připraven k nastěhování v březnu 2023. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů, výše záloh na energie bude koncipována dle využití nemovitosti budoucím nájemcem. Neváhejte mě kontaktovat pro více informací! Těším se na Vás na prohlídce!

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
BM23007
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
360m2
Plocha pozemku
700m2
Plocha terasy
20m2
Počet míst na parkovišti
10
Počet garáží
3
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Romana Smutná
Bc. Romana Smutná
Zobrazit
kontakt
Svět nemovitostí, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé