Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
15.JPG
18 000 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Cena je bez energií.
ID nemovitosti:397-4425
Celková plocha:120 m2
Užitná plocha:120 m2
Datum vložení:27. července 2018
Datum aktualizace:27. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Realitní kancelář si Vám dovoluje nabídnout k dlouhodobému pronájmu řadový cihlový dům o dispozici 4+1 s garáží, vejminkem,zahradou, krytým posezením a bazénem, který se nachází v okrese Litoměřice, ve městě Libochovice, v ulici Žižkova. Dům se nabízí k pronájmu nevybavený. Z nádvoří lze vstoupit na zahradu s bazénem, do vejminku 1+1, do garáže a je zde i hlavní vstup domu. Dům prošel téměř kompletní rekonstrukcí. V přízemí se nachází vstupní chodba, ze které lze vejít do kuchyně, dvou pokojů, do patra a do sklepa. Kuchyně je dále průchozí do koupelny. V kuchyni je nová linka na míru s elektrickým sporákem. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, otopný žebřík a toaleta, částečně oddělená zdí. V domě jsou nové rozvody elektrické energie, vody, kanalizace a topení, včetně radiátorů. Vytápění domu je plynovým kotlem, který je umístěný v chodbě. Okna v domě jsou nová, plastová. Na podlaze je beton, na kterém je položena dlažba, plovoucí podlahy nebo linoleum. V přízemí i v patře byly osazeny nově také všechny interiérové dveře. V patře jsou dále dva průchozí pokoje, úložné prostory a vstup na půdu. Na zahradě se dokončují její finální úpravy po osazení zcela nového bazénu. V Libochovicích žije 3500 obyvatel a naleznete zde veškerou, běžně dostupnou infrastrukturu. Příroda v okolí Vám pak poskytne jak sportovní vyžití, tak i možnost vycházek, třeba na nedaleký hrad Hazmburk. Dům je vhodný nejen k bydlení, ale i k podnikání. Vejminek lze využít jako vlastní kancelář, garáž se může stát menší dílnou. Měsíční nájemné činí 18.000,-Kč, energie budou přepsány na nového vlastníka, který si tak výši jejich záloh může stanovit sám dle svých potřeb. Výše záloh na jednotlivé energie se pohybuje okolo 5.000,-Kč měsíčně, v závislosti na počtu osob, které budou nemovitost obývat. Vratná jistina činí částku 36.000,-Kč. Provize realitní kanceláře je ve výši 18.000,-Kč.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
ID nemovitosti
397-4425
Celková plocha
120m2
Užitná plocha
120m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Parasková Ing.Eva
Parasková Ing.Eva
Zobrazit
kontakt
Ing. Eva Parasková

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde