Sousedé
(1/23)
27 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:211926
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:200 m2
Plocha pozemku:635 m2
Datum aktualizace:21. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nové
Dovolujeme si vám nabídnout pronájem domu v Javorníku. Dům má dvě patra. V přízemí se nachází sklad na uhlí, kotel na tuhá paliva, dřevo a uhlí, dále wc, dva pokoje a další tři pokoje vhodné jako skladovací místo. Je zde možnost vybudovat kuchyň. Vstup je zde přímo na zahradu, kde jsou další skladovací prostory, altán, je zde možnost si vybudovat posezení, nebo chovat drůbež.
Druhá kuchyň má kamna na plyn. Nachází se zde také kamna krbová s troubou, které jsou v druhém patře, kde je dalších pět pokojů. Tyto pokoje jsou vytápěny krbovými kamny, které jsou po revizi. V druhém patře s dále nachází balkón, dvě koupelny a dvě wc. Ohřev vody řešen bojlerem nebo kamny. Dům je podsklepený, má většinou plastová okna, dveře jsou v domě dřevěné a původní.
Dům je potřeba vymalovat - zde by byla sleva na nájmu.
Cena nájmu za celý měsíc je 27.000 Kč + poplatky za vodu a elektřinu. Dřevo nebo uhlí si musí klient koupit. Podlahové krytiny v domě jsou parkety, PVC a dlažba. Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, příjezdová cesta je obecní. Dům je vhodný i pro dvě rodiny. Javorník je město ležící v Českém Slezsku na severovýchodním úpatí Rychlebských hor, 22 km od Jeseníku. Žije zde přibližně 2 600 obyvatel. Z města vede lokální železniční trať do Lipové-lázní, kde se napojuje na trať spojující Jeseník se Zábřehem. Historické jádro města je městskou památkovou zónou.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
211926
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
200m2
Užitná plocha
200m2
Plocha pozemku
635m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jolana Urbišová
Jolana Urbišová
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé