Sousedé
(1/15)
1-DSC_1846-HDR_web
85 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + poplatky 4 000 Kč + energie
ID nemovitosti:127536
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:340 m2
Plocha pozemku:650 m2
Datum aktualizace:24. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dům má k dispozici dvě garážová stání, kam se vejdou i auta typu SUV. Další auto lze umístit na parkovací stání. Spodní podlaží, které je lehce pod úrovní terénu, lze užívat jako samostatnou jednotku, jelikož disponuje koupelnou, toaletou i ložnicemi.V prostředním podlaží je kuchyňský kout, prostorný obývací pokoj a bazén. Samozřejmě je zde i koupelna a technická místnost.V horním podlaží se nachází ložnice, šatna a koupelna. Hlavní ložnice má balkon s výhledem do ulice. Další balkon s výhledem na zahradu je přístupný z šatny.K domu náleží prostorná zahrada. Při vstupu do domu je hala, ze které je přístupné schodiště. Dům je rozdělen do tří podlaží, všechna jsou obytná.Dům se nachází v blízkosti letiště i nákupního centra Šestka.Kauce je ve výši dvou měsíčních nájmů. Provize realitní kanceláři činí 1 měsíční nájem + DPH.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónTerasa
Bazény
Venkovní bazén
ID nemovitosti
127536
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
340m2
Plocha pozemku
650m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lubomír Vávra
Lubomír Vávra
Zobrazit
kontakt
Engel & Völkers Prague

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé