Sousedé
(1/25)
DSC00544
20 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:02990
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:230 m2
Plocha pozemku:886 m2
Datum aktualizace:6. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme do pronájmu rodinný dům o velikosti 6+2 v Karviné. Nemovitost má dvě bytové jednotky. Na 1.NP je kuchyně, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, koupelna se sprchovacím koutem a WC, na chodbě je samostatné WC. Betonovým schodištěm se dostaneme na 2.NP, kde je kuchyně, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, koupelna se sprchovacím koutem a WC, na chodbě je samostatné WC. Obě bytové jednotky jsou vybavené – pračka, lednička, Tv, sedací soupravy, skříně. Rodinný dům je vytápěný plynovým kotlem, teplá voda je zajištěna bojlérem. Nemovitost má vyvýšený suterén, kde jsou technické místnosti. K dispozici je udržovaný pozemek, možnost parkování min. 2 os. auta, dva vstupy do rodinného domu. Škola, školka, obchody v dosahu chůze. Cena za každou bytovou jednotku je 20.000,- + služby, 2 x kauce 20.000,- kč za byt, provize za každou bytovou jednotku ve výši 20.000,- Kč. Podrobnější informace u makléře.

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
S vybavením
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
02990
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
230m2
Plocha pozemku
886m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Petr Krafčík
Petr Krafčík
Zobrazit
kontakt
AMBRA REAL group s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé