Sousedé
(1/17)
Radostice u KÚ
25 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: plus energie
ID nemovitosti:421
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:207 m2
Plocha pozemku:1.800 m2
Datum aktualizace:2. listopadu 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem může být zajímavý, pokud potřebujete více místa pro sebe (např. dvougenerační bydlení).

Dům k pronájmu se dvěma kompletně vybavenými byty 3+1 a 2+kk, poskytující naprosté soukromí, s vlastní zahradou. Dům byl postavený v roce 2008 na místě rozsáhlé původní historické zemědělské usedlosti, jíž je součástí. Dům je neokázalý, ale prostorný a postavený s použitím kvalitních nadčasových materiálů. Má charakter a atmosféru starého historického stavení a je součástí krásné jihočeské krajiny pod horou Kleť, která tvoří dominantu celému širokému okolí.

Díky umístění domu na okraji malé obce a příjezdu přes soukromý pozemek, poskytuje dům dokonalé soukromí. Auta můžete parkovat na vydlážděné ploše na vlastním pozemku. Garáž v domě se nepronajímá.
V přízemí je byt 2+kk, velká obytná kuchyně s kachlovými kamny a vstupem přímo do zahrady přes kamennou terasu. Dále je v přízemí koupelna s WC a ložnice.
V obytném podkroví je byt 3+1 s koupelnou.
Dům je nekuřácký.
Celý dům je vytápěn tepelným čerpadlem a v obytných místnostech kromě ložnic je podlahové topení.

Krásná upravená zahrada, vybízí k příjemnému posezení, pozemek je z jedné strany obklopen vzrostlými listnatými stromy. Pozemek je udržovaný automatickou travní sekačkou a střežený kamerovým systémem.

Vynikající dostupnost - 13 km do Českých Budějovic a 10 km do Českého Krumlova. Škola a školka je v Kamenném újezdu 5.5 km. V okolí je mnoho krásných míst pro aktivní trávení volného času. V sousedních Opalicích jsou stáje pro jezdecký sport, golfové kluby Český Krumlov a Hluboká nad Vltavou, Lipno atd.
Nájemce hradí: Měsíční nájemné 25.000 Kč | Zálohy na energie - dle počtu osob a provozu (měření elektřiny pro celý dům) | Jistota (vratná kauce) 50.000 Kč | Provizi za realitní zprostředkování 1 nájem. Volný ihned.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaÚstřední - Elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
421
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
207m2
Plocha pozemku
1800m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Lukáš Beťák
Lukáš Beťák
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

© 2023 Sousedé