Sousedé
35 000 Kč
Poznámka k ceně: + služby (cca 6000,- pro 7 osob), kauce 2x nájem, provize 1x nájem + DPH
ID nemovitosti:11120-2918
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:115 m2
Užitná plocha:200 m2
Podlahová plocha:200 m2
Plocha pozemku:439 m2
Počet místností:9
Datum aktualizace:29. září 2022

Popis nemovitosti

Hledáte velký dům v Porubě či ve Svinově s dosahem veškerých služeb?

Dům s atypickou dispozicí, který nabídne 7 místností, 2 kuchyně, 3 koupelny, saunu a garáž vás přivítá na pomezí Ostravy Poruby a Svinova na ulici Stratilova.

Dům se nachází v naprosto strategickém místě. Do Lidlu to máte 2 minuty, do Tesca 4 minuty a do Kauflandu 5 minut. V dosahu je vše - obchody, sportoviště, krytý bazén, zdravotní služby, školy, školky, proste vše, na co si vzpomenete.

Dům je naprosto ideální pro velkou rodinu, se kterou se můžete každý večer setkávat u rodinného krbu - a to doslova. Krb je hlavni dominantou obývacího pokoje, který je propojen s jídelní částí a kuchyni. Z obývacího pokoje můžete vstoupit do prosklené a slunné zimní zahrady (je situována na JV), na které můžete chytat sluneční paprsky během zimních dnů.

Dům je celý podsklepený a nabízí prostor k vytvoření např. domácího wellness - disponuje saunou, koupelnou s wc a v samostatném pokoji máte možnost vytvořit si třeba domácí posilovnu nebo relaxační místnost s lehátky.

V domě najdete také kamerový systém, trezor, bránu pro vjezd i garážová vrata na elektrický pohon.

Dům je zcela obyvatelný bez jakýchkoliv oprav, ale pokud byste se pustili do rekonstrukce, stojí za zmínku možnost propojeni kuchyně s venkovní letní kuchyní, ve které je přivedena elektřina i voda.

Jestli vás dům zaujal, podívejte se na virtuální prohlídku a půdorysy, a pokud vám sedí i dispozice, nic nebrání tomu se domluvit na osobní prohlídku domu.

Ráda vás domem provedu.

Budu se těšit.

Vaše makléřka
Tereza Cónová

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
ID nemovitosti
11120-2918
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
115m2
Obytná plocha
200m2
Užitná plocha
200m2
Plocha pozemku
439m2
Místností
9
Počet garáží
1
Poloha domu
4
Energetická náročnost
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Tereza Cónová
Tereza Cónová
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé