Sousedé
(1/25)
27 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:12116
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:200 m2
Plocha pozemku:341 m2
Datum vložení:13. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem rodinného domu 200 m², pozemek 341 m²
Dům se nachází v širším centru Českého Těšína a jeho okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost v dosahu chůze.
Dům je po kompletní rekonstrukci a je řešen ve velmi pěkném, moderním stylu. Dispozice domu je 6+2. Součástí pronájmu je také sklep a zahrádka za domem, na které se nachází pergola.
V přízemí domu se nachází chodba, technická místnost, obývací pokoj, pokoj, kuchyň, koupelna, WC. Na zahrádku je přístup vchodovými dveřmi z hlavní chodby domu.
V patře domu se nachází chodba, WC, koupelna, ložnice, 2x pokoj, Ložnice a pokoje budou do léta tohoto roku vybaveny klimatizací.
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (elektřina, plyn, veřejný vodovod a kanalizace). Vytápění domu a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kondenzační kotel se zásobníkem na teplou vodu.
Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemníka. Prosíme bez domácích mazlíčků. Vnitřní prostor domu je zcela nekuřácký.
Cena nájmu činí 27.000,- Kč/měsíc + zálohy na energie (voda, elektřina, plyn). Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 3 nájmů a 1 nájem činí provize RK.

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
12116
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
200m2
Plocha pozemku
341m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Simona Cieslarová
Simona Cieslarová
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé