Sousedé
35 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:351751
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:220 m2
Plocha pozemku:924 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:28. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k dlouhodobému pronájmu dvougenerační rodinný dům s možností pronájmu haly pro vaše podnikání. Dům se nachází v Hradci Králové, ulice Za Škodovkou a nabízí jednu bytovou jednotku v přízemí domu a druhou v podkroví. Byty jsou propojené vnitřním schodištěm. Byt v podkroví je také přístupný po venkovním schodišti umístěném v uzavřeném dvoře. Na pozemek vede vjezd z ulice, kde je možné parkovat až pět osobních aut a možnost si pronajmout další část tvořící halu pro skladování. Hala je z části zděná a z části plechová, bez vytápění, o dvou podlažích s betonovým nosným stropem. Dům a hala jsou přístupné ze dvora.

V přízemí domu se nachází předsíň, chodba, tři prostorné místnosti, kuchyň s jídelnou, koupelna s vanou a WC, toaleta, schodiště do sklepa, hala se schodištěm do patra. V patře se nachází chodba, koupelna se sprchovým koutem a WC, komora, menší místnost, kuchyňka, velký otevřený prostor a terasa, ze které vede schodiště dolů k parkovišti. Tento prostor má instalovanou klimatizaci. Dům má plastová okna, vytápění plynovým kotlem s rozvodem do radiátorů, ohřev vody el. bojlerem pro každé patro samostatně.

Hala o zastavěné ploše 168 m2 nabízí velký otevřený prostor. Hala má schodiště do patra, které je možné také využít jako další prostor pro sklad.

Nájemné rodinného domu je ve výši 35.000,- Kč + zálohy za energie a služby dle vyúčtování (cca 10.000,- Kč). Nájemné haly je 10.000,- Kč + zálohy za energie a služby dle vyúčtování. Dále požadujeme vratnou kauci ve výši 70.000,- Kč za rodinný dům, vratnou kauci 20.000,- Kč za halu, provize RK ve výši 45.000,- Kč včetně DPH.

Pro více informací kontaktujte makléře nabídky. Volné dle dohody.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
351751
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
220m2
Plocha pozemku
924m2
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Michal Parák
Michal Parák
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Future

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé