Sousedé
60 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:351-22
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:360 m2
Plocha pozemku:121 m2
Datum aktualizace:2. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Vážení klienti,Nabízíme Vám výhradní pronájem nevšední charizmatické nemovitosti v samém srdci historického centra města Olomouce v těsné blízkosti Bezručových sadů a impozantního kostela Svatého Michala, ulice Purkrabská.Jedná se původně o měšťanský dům, jehož kořeny sahají až do roku 1543, nacházející se ve velmi exponované archeologické lokalitě tak zvaného Michalského návrší.Nemovitost je architektonicky zcela mimořádná mimo jiné i díky velkému množství zachovalých původních fragmentů, mezi kterými stojí za zmínku zejména původní sklep s gotickým založením a velmi cenná renesanční síťová klenba, situována v jídelní části domu.Celý objekt byl ze strany stávajících majitelů nákladně kompletně zrestaurován a zrekonstruován s citlivým důrazem na zachování a obnovu původních prvků v praktické kombinaci s novými trendy, včetně privátního proskleného výtahu v domě, zajišťující komfortní logistiku v rámci celkem čtyřech podlaží, se započtením přízemí.Celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy a nádvoří činí 121 m2, užitná plocha domu pak velkorysých 360 m2.Dům se pronajímá včetně stylového zařízení, je velmi vhodný pro náročnější zájemce, především ke komerčnímu využití, popř. k rezidenčnímu rodinnému bydlení v nádherné lokalitě s jedinečným GENIUS LOCI, kde na Vás na každém kroku dýchne bohatá historie naší krásné Olomouce.Výše kauce a termín nastěhování po vzájemné domluvě.Uvedená cena za měsíční pronájem neobsahuje spotřebu energií.Veškeré doplňující informace Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
351-22
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
360m2
Plocha sklepa
20m2
Plocha pozemku
121m2
Plocha terasy
6m2
Poloha domu
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Daniel Maciuch
Daniel Maciuch
Zobrazit
kontakt
metr2 reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé