Sousedé
(1/23)
65 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Provize RK ve výši jednoho nájmu
ID nemovitosti:DN01615
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:200 m2
Plocha pozemku:264 m2
Datum aktualizace:30. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu novostavbu domu 5+kk + garáž, cca 200 m2 obytné plochy + 40 m2 garáž ve Slivenci, Praha 5. Dům je samostatnou polovinou dvojdomu, s vlastní zahradou, vlastní garáží a terasou. Dispozičně je dům rozdělen do 3 podlaží. Ve sníženém přízemí je velká cca 40 m2 místnost (pracovna, samostatný pokoj, sklad atd.), na který navazuje technická místnost. Je zde umístěna koupelna se sprchovým koutem. Hned vedle je průchod do garáže. Garáž je opatřena el. vraty. V 1. NP je umístěna obývací místnost, která je propojena s kuchyňským koutem, dále pak samostatný pokoj a koupelna se sprchovým koutem propojená s WC. Ve 2. NP jsou 3 samostatné ložnice, šatna a velká koupelna se sprchovým koutem a masážní vanou, opět propojená s WC. Schodiště vede středem domu. Majitelé po dohodě s nájemci zajistí vybavení domu kuchyňskou linkou včetně spotřebičů podle výběru nájemníků, ovšem s ohledem na ujednanou dobu pronájmu. Dům je vhodný k dlouhodobému pronájmu, ideálně jako sídlo firmy, či pro rodinu z pracovních důvodů žijící dočasně v Praze. Plánek domu je k dispozici u makléře. Dům je napojen na všechny sítě. Topení je řešeno podlahovým vytápěním v celém domě. Zdrojem je plynový kotel se zásobníkem vody. Energie (vodu, elektřinu a plyn) si nájemci hradí samostatně.

Provize RK je ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Prohlídka nemovitosti je možná po dohodě s makléřem.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
DN01615
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
200m2
Užitná plocha
200m2
Plocha pozemku
264m2
Plocha terasy
19m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jan Kaiser
Jan Kaiser
Zobrazit
kontakt
DEFIRE, spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé