Sousedé
(1/25)
dsc-7993-hdr-edit.1659901948.jpg
90 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:N95801
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:168 m2
Plocha pozemku:1.474 m2
Datum aktualizace:13. září 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme na pronájem bezbariérovou vilu 4+KK+pracovna v projektu VILY TŘEBONICE, na Praze 5 – www.vilytrebonice.cz. Unikátní jednopodlažní architektura, stropy vysoké přes 3 metry, okna na celou výšku místností a promyšlené dispozice umocňují pocit vzdušnosti a soukromí. Užitná plocha 168 m2.
Vila je umístěná na pozemku 1474 m2, nabízí 3 ložnice, prostorný obývací pokoj s kuchyní a terasou, pracovnu, 2 koupelny, 1 samostatné WC, předsíň a technickou místnost. Vše se odehrává v jednom podlaží i vstup do zahrady a k vlastnímu bazénu s rozměrem 6x3 m2 a tepelným čerpadlem. Dvě venkovní parkovací místa a sklad o výměře 16 m2. Vila se nabízí plně vybavená spotřebiči a částečně zařízená nábytkem, který je v hlavní ložnici a obývacím pokoji s jídelnou a kuchyňským koutem. Velkou předností jsou luxusní koupelny u ložnic, velkorysé šatny a úložné prostory.
Dům je vybaven technologií výměny a filtrace vzduchu či systémem chlazených stropů (místo konvenčních, hlučných klimatizací), který zajistí, že Váš život zde bude nejen příjemný, ale především naprosto zdravý. Elektronické žaluzie, chytrá domácnost, ovládání hlasem, kamerový systém, internet, automatická závlaha zahrady, aj.
Vila je vytápěná špičkovým tepelným čerpadlem De Dietrich a díky rekuperaci a systému řízeného větrání nabízí energetickou náročnost budovy „B“.
V areálu naleznete i volnočasové zázemí mimo jiné s altánem, posezením, grilem, ohništěm, či dětským hřištěm.
K dispozici ihned.

We offer for rent a barrier-free villa in the residence project VILY TŘEBONICE, in Prague 5 - www.vilytrebonice.cz. The unique one-level architecture, ceilings over 3 meters high, windows to the entire height of the rooms and well-thought-out layout enhance the feeling of airiness and privacy. Usable area 168 m2.
The villa is located on a plot of 1474 m2, offers 3 bedrooms, a spacious living room with a kitchen and a terrace, study, 2 bathrooms, 1 separate toilet, entrance room and technical chamber. Everything takes place on one floor, including the entrance to the garden and to the private pool with dimensions of 6x3 m2. Two outdoor parking spaces and a 16 sqm warehouse. The villa is offered fully equipped with appliances and partially furnished with furniture, which is in the main bedroom and living room with dining room and kitchenette. The big advantages are luxurious bathrooms next the bedrooms, generous wardrobes and storage spaces.
The house is equipped with air exchange and filtration technology or a system of cooled ceilings (instead of conventional, noisy air conditioners), which will ensure that your life here will not only be pleasant, but above all completely healthy. Electronic window blinds, smart home, voice control, camera system, internet, etc.

In the complex you will also find leisure facilities such as a gazebo, seating, grill, fireplace, or children's playground. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N95801.

Základní údaje

ID nemovitosti
N95801
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
168m2
Plocha pozemku
1474m2
Plocha terasy
92m2
Počet míst na parkovišti
2
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Veronika Eliášová
Mgr. Veronika Eliášová
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé