Sousedé
(1/6)
8 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + el. a voda na vlastní smlouvu
ID nemovitosti:206-2980
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:30 m2
Užitná plocha:30 m2
Podlahová plocha:500 m2
Plocha pozemku:500 m2
Datum aktualizace:2. září 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu výjiměčný oplocený pozemek ( cca 500 m2 ) s rybníkem a zcela novou zateplenou dřevěnou chatkou v Jablonci n.N. - Rýnovice. Jedná se o klidné slunné místo vhodné pro rekreaci a odpočinek.
Inženýrské sítě na pozemku: elektřina, obecní voda. Každoročně v období od 1.12. do 28.2. se musí odpojit přívod vody z důvodu zamrznutí, není proto vhodný pro trvalé bydlení. Z tohoto důvodu se v tomto období platí nižší nájemné.
Pozemek je přístupný po zpevněné cestě opatřené věcným břemenem - právo chůze a jízdy, na pozemku je dostatečný prostor pro parkování auta. V chatce je kuchyňská linka s přívodem studené i teplé vody, krbová kamna, plovoucí podlaha, příprava pro sprchový kout - po domluvě s majitelem je možno nainstalovat. Suché (chemické) WC součástí.
Nájemce může využívat pozemek i rybník k rekreaci, rybaření, zahradničení ( záhony, skleník ). Rybník má přítok i odtok vody po celý rok. Voda z rybníku se může využít na zalévání zahrady.
Město Jablonec nad Nisou je vhodným výchozím místem pro turistiku, cykloturistiku v Jizerských horách či Českém ráji - nedaleko sportovní areál Bedřichov - Jizerská magistrála, cyklostezky, bobová dráha atd.
Pro více informací volejte přímo makléři.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
206-2980
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
30m2
Obytná plocha
30m2
Užitná plocha
30m2
Plocha pozemku
500m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jana Rezlerová
Jana Rezlerová
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář CENTRUM s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé