Sousedé
(1/15)
12 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:805109
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:107 m2
Datum aktualizace:21. července 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem pěkné zděné chaty vhodné k sezónnímu obývání, ne k celoročnímu bydlení nedaleko Plzně. Nemovitost se nachází na vlastním pozemku o výměře 928 m? v klidné obci Klenovice u Všerub, prakticky na konci obce s obecní příjezdovou cestou. Dispozičně řešeno jako 3+1 s lodžií v patře a terasou v přízemí. Voda zajištěna z vlastní studny přímo do chaty, ohřev vody zajišťuje bojler, vytápění zajistí dvoje krbová kamna, odpad sveden do septiku. Zahrada je částečně oplocena i živým plotem a skýtá soukromí pro naprostý klid a pohodu. Nemovitost vhodná pro klienty, kteří chtějí rekreaci v hezké chatě nedaleko města Plzně - 12min autem. Náklady na elektřinu a dřevo pro vytápění si řeší nájemce sám nad rámec nájemného. Vratná kauce 24 000,-Kč, provize RK 20 000,-Kč Více informací a domluva prohlídky u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Studna kopaná
Typ konstrukce
ZděnáKamenná
ID nemovitosti
805109
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
107m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Jana Mikesková
Jana Mikesková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé