Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/17)
ID nemovitosti:1332-3351
Celková plocha:390 m2
Užitná plocha:27 m2
Datum vložení:27. července 2018
Datum aktualizace:27. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k celoročnímu pronájmu útulnou, celopodsklepenou chatu 1+1 v přírodě rekreační oblasti Libotín v horské Štramberské vrchovině. Chata k rekreačním účelům, která nyní využívána k trvalému bydlení, je vytápěna tuhými palivy. Suché WC v prostorách chaty a vlastní studna na pozemku v mírném svahu o výměře 390 m2, kterému dominuje pergola s prostorným posezením a technickým zázemím. Vlastní elektroměr je součástí chaty vedle technické místnosti.Podkroví je zateplené. Dojezd je po komunikaci až k chatě. Libotín se nachází cca 30 min. pěšky od centra historického Štramberka. Hojnost zážitkových aktivit zajišťuje cyklostezka, tenis, minigolf, koupaliště, dětské hřiš tě a okolní příroda vhodná k turistice i sběru hub. Ostrava na dojezd 30 km. Ideální příležitost pro víkendové a dovolenkové chvíle i nadšené nájemce oceňující bydlení v přírodě. Majitel preferuje podobu dlouhodobého pronájmu.K ceně za měsíční pronájem je nutné připočíst úhradu el. energie a kauci. V případě zájmu kontaktujte p. Orságovou: 608 200 292. Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná (dle vyhláška 78/2013 Sb.) Cena pronájmu 8 000 Kč.

Základní údaje

ID nemovitosti
1332-3351
Celková plocha
390m2
Užitná plocha
27m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Nohálová Diana
Ing. Nohálová Diana
Zobrazit
kontakt
DiaStyle Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde