Sousedé
(1/20)
Rezervace
15 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:2153202488
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:152 m2
Plocha pozemku:700 m2
Počet místností:7
Datum aktualizace:7. února 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám dlouhodobý pronájem rekreační zděné a prostorné chaty (domku) u Dubenského rybníka 15km od Č. Budějovic . Stavba stojí na vlastním oploceném pozemku o rozloze 700m2 a zastavěná plocha nemovitosti činí 66m2 . Stavba je dvoupodlažní ,prostorná a v přízemí se nachází 1x obytná místnost k příjemnému posezení u krbu a dále kotelna ,technická místnost. V 1NP - jednotka 2+1 ( kuchyně ,2x pokoj , koupelna ,toaleta ,terasa ) 2.NP - 3x pokoj ,koupelna , toaleta , terasa . Obytná ploch 152m2 . Parkování na vlastním pozemku ,příjezd po obecní nezpevněné komunikaci , možnost celoročního klidného bydlení . V zimě prohrnuto , vlastní popelnice , dále před chatou vlastní posezení , koupání , ale i rybaření .Voda vlastní - užitková , kotel na tuhá paliva - zavedeno do celého objektu . Toto místo je ideální pro odpočinek ,ale přijdou si na své i cyklisté . Veškerá občanská vybavenost v obci Ševětín (škola, školka , restaurace ,obchody atd...) Prohlídky kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem . Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce dle jím zvolených kritérií . Cena uvedena bez energií (cca 2 000,-)na měsíc , dále majitel požaduje 1x kauci , 1x nájemné + 1x poplatek RK . Veškeré právní služby v ceně .

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Příjezd
Nezpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Domácí vodárnaStudna kopaná
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Okna
Plastová
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vytápění podrobnosti
UhlíDřevoEl.přímotop
ID nemovitosti
2153202488
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
152m2
Užitná plocha
152m2
Plocha pozemku
700m2
Místností
7
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - LOŠKOVÁ REALITY & TAMPÍROVÁ HYPOTÉKY
LOŠKOVÁ REALITY & TAMPÍROVÁ HYPOTÉKY
Zobrazit
kontakt
LOŠKOVÁ REALITY & TAMPÍROVÁ HYPOTÉKY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé