Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/22)
4 200 Kč/měsíc
ID nemovitosti:99
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:50 m2
Plocha pozemku:400 m2
Počet místností:2
Datum vložení:26. září 2018
Datum aktualizace:4. prosince 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronajměte si za neuvěřitelně výhodných podmínek celoročně chatku s pěkným pozemkem uprostřed malebné přírody jen několik minut jízdy autem od obce Lipno nad Vltavou.

Pronajměte si za neuvěřitelně výhodných podmínek celoročně chatku s pěkným pozemkem uprostřed malebné přírody jen několik minut jízdy autem od obce Lipno nad Vltavou. Objekt Vám rádi ukážeme, protože víme, že jím budete okouzleni. Je zde zavedena elektřina a voda je na pozemku ve studni. Za domkem se při patřičném počasí a ročním období najde spousta hub! Pozor! Večer se zde shromažďují komáři a podobná havěť. Není neobvyklé, když k večeru spatříte z okna srnu.

Chatka se nachází v části obce Loučovice zvané Svatý Prokop. Obec Loučovice je známá výrobou papíru... Ta však byla dávno zrušena. Z průmyslových závodů zůstaly po totální destrukci jen historické stavby z dob, kdy zde žila rodina Porákových. Přijďte se přesvědčit, že právě toto zákoutí bude tím pravým pro Vaši pravidelnou rekreaci.

Klikněte pro podrobnosti o obci Loučovice.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Studna kopaná
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
WC
Suchý
Okna
Dřevěná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
99
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
50m2
Plocha pozemku
400m2
Místností
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - František Ardó
František Ardó
Zobrazit
kontakt
Ardo Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde