Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/22)
10 500 Kč/týden
Poznámka k ceně: Cena je uvedena za celý dům / týden (7 nocí) vč. DPH.
ID nemovitosti:354
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:100 m2
Plocha pozemku:350 m2
Počet místností:3
Sklep:ANO
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Luxusně vybavená chatka uprostřed malebné přírody. V přízemí domu najdete velký obývací pokoj s kuchyní. Z oken je úchvatný výhled na Lipenské jezero, na projíždějící parníky, jachty a skákající štiky. V obýváku je zabudovaný krb, nová sedačka a dvě křesla. V kuchyni najdete veškeré potřebné vybavení - skvělý luxus. V koupelně rovněž. V patře jsou k dispozici další čtyři místa k pohodlnému spaní. Na pozemku naleznete posezení odkud je jedinečný výhled na Lipenské jezero a v neposlední řadě na městys Frymburk. Pokud máte terénní automobil, můžete parkovat přímo u domu. Pokud ne, doporučujeme zastavit na kopci, tedy na "parkovišti" pouze dvacet metrů vzdáleném. Příjezdová cesta je dobře sjízdná za každého počasí, pouze automobil typu Lamborghini se sem nedostane. Každému doporučujeme !
Ceny pro až 6 osob: Ceny jsou uvedeny za celý dům / týden (7 nocí) včetně DPH.
duben - červen 10.500,-Kč / týden
červenec - září 14.900,-Kč / týden
září - říjen 10.500,-Kč / týden
Víkendové pobyty v mimosezóně PÁ-NE od 4.500,- Kč + 800,- Kč úklid.
V ceně ubytování není započítán otop do krbu (stačí si koupit balené dřevo nebo brikety a dřevo na zátop například na benzínové pumpě), dále pak je nutno připočítat vratnou kauci: 3.000,- Kč / pobyt a nutnou položkou je také takzvaná kurtaxa (rekreační poplatek): 15,- Kč / den / osoba. Konečný úklid - povinný poplatek: 800,- Kč. Do chaty si můžete s sebou vzít svého miláčka (domácí zvíře): 100,-Kč / den.
Volné / obsazené termíny. ( - klikněte na odkaz )

Základní údaje

ID nemovitosti
354
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
100m2
Plocha pozemku
350m2
Plocha terasy
45m2
Místností
3
Počet sklepů
1
Počet míst na parkovišti
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Samota

Poloha na mapě

Foto - František Ardó
František Ardó
Zobrazit
kontakt
Ardo Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde