Sousedé
(1/12)
6 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Výše pronájmu neobsahuje vodné a poplatek za údržbu
ID nemovitosti:352792
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:398 m2
Užitná plocha:22 m2
Plocha pozemku:398 m2
Datum aktualizace:7. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu nádhernou zahradu s chatkou s užitnou plochou 22m², která je součástí hlídané zahrádkářské kolonie v nedaleko města Příbram. Rozloha zahrady je 398m². K dispozici je lokální vodovod. Na zahradě se nachází krásná a zachovalá zateplená chata, což znamená, že je možné ji využívat celoročně. Uvnitř se najdeme veškeré vybavení, které tu pro své žití budete potřebovat, dokonce i sekačku či kompostem. Dětem zde udělá velkou radost trampolína, která je součástí zahrady a dospělým venkovní gril s udírnou, skleník, záhony s ovocem nebo kůlna pro šikovné kutily. Objekt dosavadně nemá odběrové místo elektřiny. Voda je zde pouze přivedena na pozemek pro zahradní využití (je pitná ale není přímo v chatě).

Autobusová zastávka 400m
Obchody a ostatní služby 2km

Pro více informací kontaktujte makléře na uvedeném telefonním čísle.

Více informací o prodeji a spolupráci se mnou naleznete na následujících odkazech:
https://www.michal-dolejs.cz
https://www.remax-czech.cz/reality/re-max-power/michal-dolejs/
https://www.facebook.com/RM.Michal.Dolejs
https://www.instagram.com/realitni.makler.dolejs/

Základní údaje

Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
352792
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
398m2
Užitná plocha
22m2
Plocha pozemku
398m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Michal Dolejš
Michal Dolejš
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Power

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé