Sousedé
(1/12)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Cenu nabídněte!
ID nemovitosti:341930
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:2.603 m2
Užitná plocha:20 m2
Plocha pozemku:2.603 m2
Datum aktualizace:1. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízím velkou zahradu v Uhřicích u Sedlce–Prčice s malou dřevěnou chatkou a dřevníkem. Na pozemek o rozměrech 2603 m2 je přivedena z obecního vodovodu voda do šachty, ale není vytažená ze šachty nahoru, je potřeba si to napojit. Elektřina na parcele je, ale zatím nefunkční, bude se předělávat na připojení s podružným elektroměrem. K dispozici bude pravděpodobně od srpna. Na pozemek navazuje rybník, který je ve vlastnictví stejného majitele. Je možné ho využívat, ale ne v něm rybařit. Je to rybník chovný.
Jedná se o parcely 119/2 a 119/7 v katastrálním území Uhřice u Sedlce, v obci Sedlec–Prčice.

Cenu a způsob využití nabídněte! Majitel upřednostní dlouhodobý pronájem a záměr, který nebude rušivý pro vedle stojící rodinný dům a okolní krajinu. Ocení jemnou kultivaci půdy s využitím minima chemie.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
341930
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
2603m2
Užitná plocha
20m2
Plocha pozemku
2603m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Klára Šídová
Mgr. Klára Šídová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Power

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé