Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
10 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:085-N07155
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:255 m2
Užitná plocha:120 m2
Datum vložení:23. prosince 2018
Datum aktualizace:23. prosince 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme dlouhodobý pronájem zděné chaty na břehu jezera Lipno. 80 metrů od vody, krásný výhled na hladinu, v chatě pitná voda, plnohodnotná sprcha a toaleta.

V přízemí je umístěna vstupní hala, chodba se schodištěm do patra a velká místnost s jídelním stolem, kuchyňskou linkou a gaučem. K vytápění slouží výkonná kamna na dřevo, komfortně vytopí celou místnost i horní patro. V přízemí je dále koupelna, vybavená sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou. V objektu je zavedena pitná voda z vlastního vrtu, velký bojler na teplou vodu, televizní rozvod, 230 V i 380 V. Objekt má vlastní samostatný septik na odpadovou vodu. V prvním patře jsou umístěny dvě samostatné ložnice, v jedné je dvoulůžko + 2 samostatná lůžka, v druhé ložnici je palanda na míru a samostatné lůžko. Objekt je kompletně podsklepený, je umístěna velká garáž + technické zázemí. K uskladnění věcí možné využít i půdu, cca. 20 m2.

K objektu patří vlastní pozemek s celkovou výměrou 255 m2. Na pozemku je umístěna studna, septik, z vstupní strany venkovní sezení a ohniště a pevná dřevěná uzamykatelná kolna na dříví. Před vjezdem do garáže může parkovat další vůz, z horní strany na vlastním pozemku další 2 – 3 vozy.

Z chaty je krásný výhled na vodní hladinu, která je vzdálena 80 metrů vzdušnou čarou. K chatě je vlastní vstup do vody s krásným pevným povrchem a prostorem pro umístění pramice, vzdálený cca. 300 metrů od chaty.

Podmínkou dlouhodobý pronájem (v řádu let) se zákazem komerčního podnájmu chaty.

Platby - 6 nájmů předem + 20.000,- Kč jistota.
Nájemné 10.000,- Kč. Elektroměr na nájemce. Provize RK 12.100,- Kč.
Podmínkou dlouhodobý pronájem.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
ID nemovitosti
085-N07155
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
255m2
Užitná plocha
120m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Václav Turek
Václav Turek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality České Budějovice

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde