Sousedé
(1/18)
20 000 Kč/měsíc
Poplatky:
20000.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , bez provize RK
ID nemovitosti:814407
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:55 m2
Datum aktualizace:23. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem chalupy 3+kk, pouze k rekreačnímu využití, nikoliv k trvalému bydlení, o podlahové ploše 55 m2 v obci Svojek. Objekt je vhodný pro méně početnou rodinu. Dispozice: světnice, dvě ložnice, chodba, samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Součásti nájmu je sauna se sprchovým koutem, venkovní posezení s grilem. Měsíční nájem je bez energií, topení zajišťuje elektrokotel a krbová kamna na dřevo s výměníkem.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
GarážParkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
ID nemovitosti
814407
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
55m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Radmila Šepsová
Radmila Šepsová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé