Sousedé
(1/12)
20 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:N1107
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:180 m2
Plocha pozemku:640 m2
Datum aktualizace:28. června 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

REZERVACE Ve výhradím zastoupení nabízíme pronájem zrekonstruované rekreační chalupy (malého penzionu) se třemi samostatnými apartmány s kompletníám vybavením. Dispozice 1.NP - dvě garáže, vstupní chodbička, 1x kompletně vybavený apartmán pro dvě osoby (plus třetí na přistýlce), s vlastní terasou otientovanou do zahrady na jihozápad. 2.NP - schodiště, chodbička, 1x kompletně vybavený apartmán pro čtyři osoby, s francouzkým oknem a velkým výhledem, 1x kompletně vybavený apartmán pro dvě osoby. V současné době jsou apartmány využívány, pronajímány, předání nemovitosti se plánuje k 1.9.2022. Objekt se nachází v těšné blízkosti zadního vchodu do Adršpašských skal, ideální místo pro turistiku, cykloturistiku, v blízkosti dva menší lyžařské areály, zimě možnost využít upravovaných běžkařských tras. Ideální místo pro celoroční využití ať pro vlastní nebo podnikatelské účely se záměrem pronájmu. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem. V případě dalších informací či doplňujících dotazů, neváhejte kontaktovat makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Elektrický proud
110 V230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
N1107
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
180m2
Užitná plocha
180m2
Plocha pozemku
640m2
Plocha terasy
10m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Kacálek Antonín
Kacálek Antonín
Zobrazit
kontakt
R - Agency - Tonda Kacálek

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé