Sousedé
(1/8)
14 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:809381
Datum vložení:2. srpna 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu zahradu o výměře 618 m? v obci Šestajovice, Praha-východ. Veškeré inženýrské sítě jsou přivedeny na hranici pozemku.
Obec Šestajovice má veškerou občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost jak MHD, tak i vlakem.
Pro více informací kontaktujte makléřku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
Na hranici pozemku
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
809381
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Veronika Březinová
Veronika Březinová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé