Sousedé
(1/11)
5 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:801319
Datum vložení:7. listopadu 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem rozlehlé zahrady, možnost využívání 1000 m?. Kdo je šikovný přizpůsobí si k občasnému bydlení. Součástí pronájmu je mobilheim a použití pergoly s grilem. Na pozemku si můžete pěstovat zeleninu, nebo květiny. Je to skvělé místo k odpočinku, ale i k relaxu při práci na zahradě. Elektřina je zavedena. Po domluvě je možné využít vodu od majitelky. Vhodné pro starší pár, nebo šikovného muže. Paní majitelka zde bydlí a s ní i dva psi. Nájemné lze upravit dle činnosti na zahradě. Při podpisu smlouvy se hradí 1x nájemné 5.000,- Kč, 1x vratná kauce 5.000,- Kč. Provize RK činí 5.000,- Kč + DPH. Vřele doporučujeme prohlídku. Více informací u realitní makléřky.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Zavedené inž. sítě
Kabelová TV
ID nemovitosti
801319
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Jana Mikesková
Jana Mikesková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé