Sousedé
(1/5)
IMG_9167
2 900 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:3628
Plocha pozemku:3.635 m2
Datum vložení:starší půl roku

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu zahradu v lokalitě Kraví hora. Na pozemku se nachází celkem 3 lehké stavby a zemní sklep. Pozemek je svažitý, s výměrou více jak 3600 m2 a nachází se v blízkosti železničního mostu. Příjezd automobilem až k zahradě po zpevněné cestě. Na pozemku se nachází rozvod užitkové sezonní vody a je plánovaná realizace přípojky elektřiny. Nyní je zahrada i chatka v zanedbaném stavu ale pokud nájemník investuje trochu úsilí a času, může zde vzniknout příjemné místo třeba pro rodinnou relaxaci. Majitel jako kompenzaci zanedbaného stavu nabízí odpuštění prvních dvou měsíčních nájmů. Další info v RK.

Základní údaje

Ochrany a omezení
Ochranné pásmo
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
3628

Poloha na mapě

Foto - Richard Beneš
Richard Beneš
Zobrazit
kontakt
Znojemské reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé